Sāc savas idejas īstenošanu

Plastmasas spiedliešana ir viens no izplatītākajiem ražošanas veidiem, kas ļauj ātri, lēti un bez īpašas piepūles izgatavot lielu augstas kvalitātes produkcijas apjomu.

Saprotot jūsu vajadzības, mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, kas palīdzēs realizēt jūsu idejas un palaist jauno produkciju ražošanā.

Kopā mēs izstrādāsim produkta dizainu, piemeklēsim labāko plastmasas veidu, izgatavosim prototipus. Kad būs gatava produkta gala versija, mēs izgatavosim presformas un sāksim ražošanu. Gatavo produkciju mēs glabāsim savās noliktavās un pēc pieprasījuma nosūtīsim jūsu noteiktajā vietā.

Gadījumā, ja jums ir savas presformas, mēs labprāt piedāvāsim mūsu spiedliešanas iekārtas un noliktavu kapacitāti, lai atbalstītu jūsu ražošanas vajadzības.

Bieži uzdotie jautājumi

Pirmais solis - atrast pareizo partneri. Jums ir paveicies - mēs jau esam klāt! Vienkārši aprakstiet savu ideju un plānoto produktu apjomu. Būs noderīgi, ja jūs jau zināt vēlamo produkcijas materiālu, nepieciešamas fiziskās īpašības un pielietojuma jomu. Ja tādas informācijas nav, tad mēs kopā dosimies atbilžu meklējumos.
Mēs piedāvājām mūsu spiedliešanas jeb injection moulding iekārtas, savus pieredzējušos speciālistus, ka arī noliktavu platības un transportēšanas pakalpojumus. Būsim priecīgi par jebkāda veida sadarbības piedāvājumiem.
Šis ir svarīgākais, tomēr visgrūtākais jautājums. Tas ir atkarīgs no tā, vai jums ir produkta rasējumi un paraugi, vai jums ir pieejama informācija par ražošanas tehnoloģiskajiem parametriem, ka arī no tā, vai jums jau ir sava presforma. Jebkurā gadījumā, mēs sagatavosim cenu piedāvājumu izejot no pieejamās informācijas.
Atkarībā no formas izmēra un sarežģītības izgatavošanas process var aizņemt no trim līdz sešiem mēnešiem. Turklāt jāņem vērā tas, ka presformas ir unikālas un tiek izgatavotas tikai jūsu produktam. Tāpēc izmaksas par tās iegādi ir jāsedz jums.

Veido rītdienu šodien!

Uzzini sev būtiskāko un saņem sadarbības piedāvājumu.